Naar hoofdinhoud

Hotel boeken

Vergelijk het aanbod

Personen2
Zoek

Vind jouw hotel in Alanya

Jouw hotel in Alanya

2 personen

Bekijk meer

Swim Up Family Dublex: 49 m2 voor 3 volwassenen + 1 kind

Een gezin van drie tot vier dat directe zwembadtoegang wil combineren met twee aparte slaapkamers.

  • 49 m2Oppervlak
  • 3 volwassenen + 1 kindMaximale bezetting
  • Swim upZwembadtoegang

Vergelijken

Actuele prijzen per aanbieder

Bijgewerkt op 24 oktober 2026

Long Beach Resort Alanya
D-Reizen Beste keuze
Onze vaste aanbeveling voor dit resort
vertrek 4 april 2027 · vanaf DUS · 9 dagen · All inclusive
€ 674 Vanaf
Bekijk prijs
2 Corendon
vertrek 2 april 2027 · vanaf AMS · 5 dagen · Ultra all inclusive
€ 536 Vanaf
Bekijk prijs
3 Prijsvrij
vertrek 4 april 2027 · vanaf DUS · 9 dagen · All inclusive
€ 674 Vanaf
Bekijk prijs
4 de VakantieDiscounter
vertrek 7 april 2027 · vanaf DUS · 6 dagen
Bekijk nog 3 aanbiedingen ›
vertrek 7 april 2027 · vanaf DUS · 6 dagen€ 519Bekijk prijs
vertrek 30 oktober 2026 · vanaf DUS · 6 dagen€ 549Bekijk prijs
vertrek 30 oktober 2026 · vanaf DUS · 6 dagen€ 549Bekijk prijs
€ 519 Vanaf
Bekijk prijs
5 Sunweb
vertrek 30 oktober 2026 · vanaf DUS · Ultra all inclusive
€ 848 Vanaf
Bekijk prijs
6 TUI
vertrek 17 april 2027 · vanaf Amsterdam · 8 dagen · All inclusive
€ 922 Vanaf
Bekijk prijs

Hoe zit de Swim Up Family Dublex van Long Beach Alanya in elkaar?

De Swim Up Family Dublex combineert twee dingen die zelden samengaan: 49 m2 met twee slaapkamers en directe zwembadtoegang. Het is daarmee het ruimste swim up-type bij de kamers, met twee slaapkamers en een badkamer. Wil je het zwembad voor de deur zonder in te leveren op ruimte, dan is dit het meest complete type.

De gegevens op een rij

NaamSwim Up Family Dublex
Soort verblijfKamer
Oppervlak49 m2
Maximale bezetting3 volwassenen + 1 kind
Slaapkamers2
Badkamers1
ZwembadtoegangSwim up: directe toegang tot een zwembad

Alle gegevens komen uit de kamerbeschrijving van het hotel zelf.

Dit type doorgerekend

Deze cijfers hebben we berekend uit de gegevens hierboven, zodat je dit type makkelijk naast de andere tien kunt leggen.

Vierkante meter per persoon12.3 m2Oppervlak gedeeld door 4 personen bij maximale bezetting. Het gemiddelde over alle types is 10.5 m2, dus dit type zit daarboven.
Personen per badkamer4Aantal personen bij maximale bezetting gedeeld door het aantal badkamers.
Vierkante meter per slaapkamer24.5 m2Totale oppervlak gedeeld door het aantal slaapkamers. Goed om te weten: hier zit de woon- en badruimte in, dus het is een verhoudingsgetal en geen kamermaat.
Bekende gegevens6 van 7 veldenGeteld over oppervlak, bezetting, slaapkamers, badkamers, zwembadtoegang, gebouw of zone, en de voorzieningen. In welk gebouw of welke zone een type ligt, staat bij geen enkel type vermeld.

Dit zijn onze eigen berekeningen. Hoe we rekenen, zie je onder de tabel met alle elf types, waar je dit type ook naast de andere kunt leggen.

Wanneer kies je dit type?

Werkt goed voor

Een gezin van drie tot vier dat directe zwembadtoegang wil combineren met twee aparte slaapkamers.

Goed om te weten

Een badkamer voor vier personen, en het bijbehorende zwembad is vrijwel zeker gedeeld met andere swim up-kamers. Verwacht geen privezwembad.

Zo kies je

Kies dit type als je twijfelt tussen swim up en gezinsruimte: het is het enige type waarbij je allebei zeker hebt. Wil je twee badkamers, ga dan naar de villa's.

Swim up-familieduplex in beeld

Zo ziet dit type eruit. Kijk bij een kamerfoto vooral naar de indeling en de bedopstelling, niet naar de aankleding: die wisselt per gebouw en per renovatie.

Dit type tegenover de andere tien

Naast de foto's hierboven telt vooral waar dit type staat in de volledige inventaris: hoeveel vierkante meter per persoon je krijgt ten opzichte van de andere tien types.

Vierkante meter per persoon, met dit kamertype uitgelicht Swim Up Room: 15 vierkante meter per persoon. Standard Room Sea View: 14 vierkante meter per persoon. Swim Up Family Dublex: 12.3 vierkante meter per persoon. Family Room with Bunkbed: 11.7 vierkante meter per persoon. Standard Room Pool Access: 11 vierkante meter per persoon. Standard Room Land View: 9.3 vierkante meter per persoon. Family Duplex: 9 vierkante meter per persoon. Chalet: 8.6 vierkante meter per persoon. Superior Room: 8.3 vierkante meter per persoon. Villa Suite Ground Floor: 8 vierkante meter per persoon. Villa Suite Upper Floor: 8 vierkante meter per persoon. Het gemiddelde over alle types met bekende invoer is 10.5 vierkante meter per persoon. Ruimte per persoon bij volle bezetting Groen is ruimer dan gemiddeld, oranje krapper. Dit type is omkaderd. gemiddeld 10.5 m2 Swim Up Room15 m2Standard Room Sea View14 m2Swim Up Family Dublex12.3 m2 (dit type)Family Room with Bunkbed11.7 m2Standard Room Pool Access11 m2Standard Room Land View9.3 m2Family Duplex9 m2Chalet8.6 m2Superior Room8.3 m2Villa Suite Ground Floor8 m2Villa Suite Upper Floor8 m2
Berekend: het oppervlak gedeeld door het maximale aantal personen. De stippellijn is het gemiddelde van 10.5 m2 per persoon.

Dit type is omkaderd in de grafiek, zodat je in een oogopslag ziet hoe het zich verhoudt tot de rest van de inventaris.

Voorzieningen op de kamer

Voor dit type noemt het hotel het volledige pakket voorzieningen. Dit vind je op de kamer.

  • Wifi
  • Minibar (aanwezigheid; het bijvulbeleid staat los hiervan)
  • Thee- en koffieset
  • Satelliet-tv
  • Satellietmuziek
  • Foehn
  • Telefoon in kamer en badkamer
  • Digitale kluis
  • Kaptafel met stoel
  • Laminaatvloer
  • Kledingkast en bagageruimte
  • Branddetector
  • Fauteuil
  • Passpiegel

Handig om na te vragen bij dit type

Deze punten kan je reisorganisatie voor je navragen bij het hotel. Voor de Swim Up Family Dublex zijn dit de vragen die het meeste verschil maken.

  • Welk zwembad erbij hoort en of het gedeeld is
  • Seizoensopening van dat zwembad

Krijgen we hier meer duidelijkheid over, dan lees je het op deze pagina; wijzigingen houden we bij in de lijst met updates.

Waar ligt jouw kamer op het terrein?

Bij geen van de elf kamertypes staat vermeld in welk gebouw of welke zone de kamer ligt. Op een terrein van 93.000 vierkante meter, ongeveer dertien voetbalvelden, is dat geen bijzaak. Het bepaalt hoe ver je loopt naar het hoofdrestaurant, naar het zwembad dat je wilt gebruiken en naar het strand, en dat meerdere keren per dag.

Veel lopen en wachten op de lift zijn dan ook terugkerende thema's in de gastervaringen, en dat is geen kritiek op het hotel maar een gevolg van de schaal. Wat je eraan kunt doen: vraag je reisorganisatie om de gebouwnaam of het blok en om de verdieping, en niet alleen om het kamertype. Het hotel kan je die vraag gewoon beantwoorden. Een overzicht van alle zones vind je op de plattegrondpagina.

Dit type boeken

Aanbieders verkopen dit hotel vaak onder eigen kamernamen. Vraag daarom bij het boeken naar de naam die het hotel zelf gebruikt, Swim Up Family Dublex, en kijk of de bezetting van 3 volwassenen + 1 kind bij je gezelschap past. Hoe je de aanbieders eerlijk naast elkaar legt, staat op de aanbiederspagina.

Jouw datum

Bereken de prijs voor jouw vertrekdatum

Kies je vertrekdatum en reisduur; die gaan mee naar de aanbieder, zodat je meteen het aanbod voor jouw reis ziet.

Bekijk beschikbaarheid

Je datum en reisduur gaan mee naar de aanbieder.

Wat je betaalt per vertrekdatum

AanbiederVertrekLuchthavenReisduurVerzorgingPrijs p.p.
de VakantieDiscounter7 apr 2027DUS6 dagenzie aanbieder€519Bekijk deal
de VakantieDiscounter7 apr 2027DUS6 dagenzie aanbieder€519Bekijk deal
Corendon2 apr 2027AMS5 dagenUltra all inclusive€536Bekijk deal
de VakantieDiscounter30 okt 2026DUS6 dagenzie aanbieder€549Bekijk deal
de VakantieDiscounter30 okt 2026DUS6 dagenzie aanbieder€549Bekijk deal
de VakantieDiscounter1 nov 2026DUS6 dagenzie aanbieder€549Bekijk deal
de VakantieDiscounter15 maa 2027DUS6 dagenzie aanbieder€549Bekijk deal
D-Reizen4 apr 2027DUS9 dagenAll inclusive€674Bekijk deal
Prijsvrij4 apr 2027DUS9 dagenAll inclusive€674Bekijk deal
de VakantieDiscounter7 mei 2027DUS6 dagenzie aanbieder€679Bekijk deal
de VakantieDiscounter30 apr 2027DUS6 dagenzie aanbieder€689Bekijk deal
de VakantieDiscounter28 sep 2027CGN6 dagenzie aanbieder€725Bekijk deal
de VakantieDiscounter3 jun 2027CGN6 dagenzie aanbieder€777Bekijk deal
de VakantieDiscounter20 okt 2027AMS6 dagenzie aanbieder€809Bekijk deal
Sunweb30 okt 2026DUSzie aanbiederUltra all inclusive€848Bekijk deal
de VakantieDiscounter5 sep 2027DUS6 dagenzie aanbieder€897Bekijk deal
TUI17 apr 2027Amsterdam8 dagenAll inclusive€922Bekijk deal
de VakantieDiscounter1 jul 2027DUS6 dagenzie aanbieder€951Bekijk deal
de VakantieDiscounter31 aug 2027DUS6 dagenzie aanbieder€976Bekijk deal

Klaar voor Long Beach Alanya?

Vergelijk de actuele pakketprijzen van de Nederlandse aanbieders die dit resort verkopen en boek waar het voor jouw datum het gunstigst uitkomt.

Bekijk actuele prijsBekijk beschikbaarheid

Long Beach AlanyaVergelijk de prijzen en boek voordeligBekijk prijs ›